Hotel Paradise

źródło zdjęcia: styl.fm

Skąd się wziął Hotel Paradise?

"Paradise Hotel" to jeden z pierwszych programów reality show, który stał się pierwowzorem dla wielu innych audycji tego typu. Po raz pierwszy wyemitowano go w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku i od tego czasu powstało już 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Polska wersja programu zostanie zrealizowana na jednej z indonezyjskich wysp - Bali.

Hostem programu zostanie polska influencerka i uczestniczka Top Model - Klaudia El Dursi, która jest idolką wielu zarówno młodszych, jak i starszych widzów.

Na czym polega Hotel Paradise?

Zasady programu są niezwykle proste. Mieszkańcy hotelu mają za zadanie każdy tydzień zakończyć z partnerem. Jeśli ktoś pozostanie bez oficjalnego związku - odpada z programu. Nagrodą dla osób posiadających swoją drugą połówkę będzie nie tylko możliwość zostania na rajskiej wyspie przez kolejny tydzień, ale też i większa szansa na wygranie 100 tysięcy złotych. Żeby osiągnąć cel, trzeba będzie wykorzystywać różne techniki uwodzenia, zawierać sojusze i stosować wysublimowane taktyki, by przyciągnąć do siebie nowe osoby. W każdym tygodniu w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy. 

Jaka będzie najlepsza strategia na to, by wytrzymać do końca i zgarnąć kasę? Czy zwycięży najlepsza strategia, czy może też trzeba będzie zastosować trochę sprytu i dziwnych taktyk? Może jednak najlepszym rozwiązaniem okaże się lojalność i uczucie? Czy pieniądze trafią do pary, czy też może pod sam koniec jedna z osób zostanie wyrolowana? Tego wszystkiego dowiemy się w ostatnim odcinku, kiedy to uczestnicy sprawdzą lojalność swojego partnera. 

Polska wersja programu przygotowywana jest przez Golden Media Polska. Prawa do wersji oryginalnej należą do Passion Distribiution.

Losy bohaterów "Hotel Paradise" będzie można śledzić od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na TVN7 i w Playerze. W przypadku tego drugiego kanału możemy spodziewać się wersji "director`s cut", czyli dłuższych odcinków bez cenzury, a także dodatkowe materiały i wypowiedzi prowadzącej.

Więcej o programie przeczytasz w tym artykule.

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Dowiedz się więcej na temat zabiegów medycznych, medycyny naturalnej i estetycznej. Bądź na bieżąco z wiadomościami z kraju i ze świata. Jeżeli jesteś zainteresowany publikacją na naszym portalu, odwiedź zakładkę dla prasy, gdzie znajdziesz przydatne informacje.