Kiedy warto zdecydować się na baterie podtynkowe?

Baterie podtynkowe to oszczędność miejsca oraz gwarancja zachowania niebanalnego, nowoczesnego wyglądu łazienki. Pozwalają na maksymalną personalizację doboru oraz ułożenia wszystkich przydatnych elementów związanych z dystrybucją wody. W przypadku bardzo niestandardowych projektów łazienek często okazują się jedyną słuszną opcją. Dowiedz się, kiedy warto zdecydować się na baterie podtynkowe.

Minimalizm i prostota

Armatura podtynkowa to doskonała opcja dla wszystkich miłośników elegancji, prostoty i minimalizmu. W łazienkach, które z zasady ma cechować jak najmniejsza ilość zbędnych elementów, sprawdzi się perfekcyjnie. Sami możemy zdecydować, co dokładnie nam się przyda – deszczownica, kurki, przełączki, kran czy też wąż. Również kwestia jej umiejscowienia zależy w pełni od użytkowników łazienki.

Jaką baterię podtynkową wybrać?

Do wyboru mamy baterie umywalkowe, prysznicowe i inne – w tym przypadku nie będziemy mieć zbyt wielu dylematów. Należy jedynie jak najbardziej dopasować je do siebie, a jeśli to możliwe, zakupić produkty z tej samej serii. Wieloelementowe linie armatury łazienkowej podtynkowej w swojej ofercie posiada producent Blue Water, który specjalizuje się w nowoczesnych rozwiązaniach do łazienek. Oprócz tego do wyboru mamy:

  • baterie podtynkowe czarne – które w ostatnim czasie są jednym z najpopularniejszych rozwiązań. Dobrze współgrają w większości aranżacji.
  • baterie złote – pasujące zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych łazienek. Złote zestawy podtynkowe będą idealne dla wielbicieli luksusu.
  • baterie w odcieniu różowego złota – które dopiero zdobywają popularność, szczególnie w łazienkach o jasnej kolorystyce. Idealnie komponują się z kamieniami naturalnymi i są odpowiednim wyborem dla tych, którzy cenią ekstrawagancję.

Kiedy wybierać baterie podtynkowe?

Wtedy, gdy zależy nam na ponadczasowej formie wybranego rozwiązania oraz uniwersalności. Do wyboru są najróżniejsze rodzaje zestawów podtynkowych – jednouchwytowe (mieszające) czy dwupokrętłowe, w niemal dowolnych kolorach, umieszczone na wspólnej blaszce lub w całkowicie różnych miejscach na ścianie. Sprawia to, że niezależnie od potrzeb, baterie podtynkowe zapewne spełnią wymagania!

Artykuł partnera

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Dowiedz się więcej na temat zabiegów medycznych, medycyny naturalnej i estetycznej. Bądź na bieżąco z wiadomościami z kraju i ze świata. Jeżeli jesteś zainteresowany publikacją na naszym portalu, odwiedź zakładkę dla prasy, gdzie znajdziesz przydatne informacje.