Każdy możliwy język obcy w mniej niż miesiąc!

Fakty są takie, że możesz tego dokonać!

Genialny człowiek, prof. Andrzej Gawroński, jest poliglotą, który ma na swoim koncie znajomość minimum 60 języków obcych oraz Giuseppe Gasparo Mezzofanti, który zna aż 38 języków to dwoje wspaniałych i mądrych ludzi, którzy są bazą do oryginalnej i bardzo prestiżowej metody nauki języków obcych trwającej jedynie 30 dni. Jest ona genialna ponieważ daje możliwość szybkiego poznania i nauczenia się słówek z obszaru nawet rocznego kursu językowego.

Wielu ludzi z całej Europy zaczęło korzystać z Metody Naturalnej Nauki Języków Mezzofantiego i Gawrońskiego ponieważ ich dotychczasowe kursy i nauki były po prostu bezowocne. Szkoły językowe mają z tego powodu problem i nie chcą, aby ludzie dowiedzieli się o tej metodzie.

 Każdy, bez względu na wiek, wykształcenie czy dotychczasową znajomość języka może w 4 tygodnie wiele się nauczyć i zaskoczyć rodzinę i znajomych. Nawet bez specjalnych zdolności można dokonać tego w mniej niż 30 dni.

Dlaczego nauka z Native Speaker jest tak szybka?

Wydajność pracy mózgu zwiększa się aż 5-krotnie. Dlatego możliwości nauki języków obcych są odpowiednie w każdym wieku i nigdy nie jest na nie za późno. Rezultat można poznać za 30 dni. To najważniejsze zalety tej metody:

  • swobodne rozmowy w obcym języku już po 30 dniach kursu
  • możliwość bezproblemowego czytania notek na zagranicznych serwisach
  • prestiż wśród najbliższych oraz w pracy
  • zdolność szybszej nauki

nauka języków obcych

W czym tkwi sekret tej metody?

W Twojej podświadomości. Inne metody wykorzystują mały fragment struktur mózgowych, a konkretniej obszar zapamiętywania i kojarzenia. Multimedialne karty Native Speaker działają inaczej na mózg. Wydobywają 100% zdolności, które już posiadasz, tylko są uśpione w podświadomości.

Badania EOC Institute pokazują, że zasada pełnej synchronizacji mózgu (ang. Whole Brain Synchronization) są źródłem ponadprzeciętnej umiejętności prof. Gawrońskiego i Giuseppe G. Mezzofantiego. Jest to uruchomienie jednocześnie prawej i lewej półkuli mózgu. I tak właśnie działa Naturalna Metoda Nauki Języków. Mózg pracuje 5 - krotnie bardziej wydajnie. Dzięki temu nauka jest efektowniejsza, skojarzenia są silniejsze i zapadają głęboko w pamięć, a Twój mózg automatycznie zapamiętuje słowa i polskie odpowiedniki.

Dla kogo jest ta metoda?

Dla każdego. Nie ważne, że zaczynasz od początku. Po około 2 tygodniach przełamiesz się i zaczniesz po prostu mówić w obcym języku, nabierzesz pewności i lekkości podczas rozmów. Jeśli znasz podstawy języka to już po 2 dniach poznasz i zapamiętasz ponad 270 wyrazów i poprawisz swoją wymowę. Nie ważne na jakim poziomie jesteś, po 9 dniach różnica będzie widoczna gołym okiem. Twoje słownictwo będzie bardziej rozbudowane. Po 30 dniach doskonale będziesz się posługiwał wybranym obcym językiem. Zupełnie tak jakbyś skończył długi i czasochłonny kurs językowy. Jeśli Twój rezultat Cię nie zadowoli dostaniesz zwrot pieniędzy za program. 

Zobacz również

Galeria
O serwisie

Dowiedz się więcej na temat zabiegów medycznych, medycyny naturalnej i estetycznej. Bądź na bieżąco z wiadomościami z kraju i ze świata. Jeżeli jesteś zainteresowany publikacją na naszym portalu, odwiedź zakładkę dla prasy, gdzie znajdziesz przydatne informacje.